hafthonar
16 آذر 1401 - 21:19

ثبت‌نام آزمون جامع دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت گردشگری آغاز شد

دفتر مطالعات، آموزش و برنامه‌ریزی گردشگری وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی، تاریخ ثبت‌نام برای شرکت در آزمون جامع دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت گردشگری را از روز چهارشنبه ۱۶ آذرماه جاری اعلام کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ آزمون جامع دوره‏‌های آموزشی کوتاه‌مدت گردشگری هر ساله توسط دفتر مطالعات، آموزش و برنامه‌ریزی گردشگری وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی در دو نوبت به‌ صورت سراسری در مراکز استان‌ها برگزار می‏‌شود.

نوبت دوم این آزمون در سال جاری، روز جمعه مورخ 1401/10/16 در 7 عنوان دوره و در دو نوبت، بطور همزمان و در ساعات تعیین شده در استان­‌های دارای متقاضی در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

طبق برنامه‌ریزی انجام گرفته دوره‌های مدیریت عمومی تأسیسات گردشگری، راهنمایان ایران‌گردی و جهان‌گردی، راهنمایان طبیعت‌گردی و نیز دوره راهنمایان زمین‌گردشگری در نوبت اول و دوره‌های مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، کارشناس ارزیابی طرح تطبیق ضوابط تأسیسات گردشگری و نیز دوره مدیر فنی طرح تطبیق ضوابط تأسیسات گردشگری در نوبت دوم برگزار می‌شود.

ثبت‌نام داوطلبان برای شرکت در این آزمون از امروز، چهارشنبه مورخ 1401/9/16 لغایت جمعه مورخ 1401/9/25 از طریق سامانه مربوطه به آدرس edutourism.mcth.ir امکان‌پذیر بوده و متقاضیان می‌توانند نسبت به انجام کلیه فرایندهای مربوط به آزمون از طریق این سامانه اقدام کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 901116